Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Demet Akalın - Aşk


...Demet Akalın Aşk Albümü2018 Demet Akalın Aşk Albümü
Demet Akalın 2018 yazına damgasını vuracak yepyeni bir albümle geliyor.Her yıl olduğu gibi bu yaz da en iyi satış yapan albümleri arasına gireceği kesin gözüyle bakılan Demet Akalın’ın Aşk adını verdiği 2018 alümünü çok yakında piyasada..

Yazın müjdecisi yeni albümünde birbirinden güzel 6 şarkıya yer veren sanatçının seslendirdiği şarkılar her zaman olduğu gibi bu yıl da yaza damgasını vuracak.

Albümde, daha piyasaya çıkmadan ses getiren Aşk şarkısı, Akalın’ın prensim dediği Ceyhun Çelik imzasını taşıyor.
Düzenlemelerde Erhan Bayrak, Erden Kınay ve David Şaboy ile çalışan Demet Akalın’ın bu albümdeki en büyük sürprizi ise, herkesin çok sevdiği Ferdi Tayfur şarkısı Ben de Özledim. Bir dönemin en çok sevilen şarkılarından olan Ben de Özledime kendi yorumu ve soundunu katarak güncelleştiren Demet Akalın, bu şarkıyı yeniden gündeme getirmekten çok mutlu olduğunu belirtiyor.

Seyhan Müzik etiketiyle çıkacak albüm fotoğrafları için Nihat Odabaşı’nın kamerası karşısına geçen Demet Akalın formunun zirvesinde görüntüsü ve muhteşem fotoğraf kareleriyle kulaklara olduğu kadar göze de hitap edecek.

Kış ayları boyunca aralıksız konser veren Demet Akalın, daha albüm çıkmadan iki katına çıkan konser taleplerine yetişmeye çalışıyor. Şimdiden Mayıs ve Haziran ayını tamamen dolduran sanatçı, büyük merakla beklenen konserlerinde yeni şarkıları, yeni showları ve süprizleriyle önümüzdeki günlerde sevenleriyle buluşacak

Demet Akalın Aşk 2018 Şarkı sözü

Aşk herşeyi geride bırakır

En sevdiğim yanı,hep önüne baktırır
Düşünmeden geçmişi sildirir
Bir bakmışsınki iki yüzük seçtirir
Düşünmeden en iyiyi sevdirir
Bir bakmışsınki gelinlik giydirir
Mutlu olan herkes el kaldırsın
Kutla,kutla,kutla
Çekemeyen aramızdan ayrılsın
Hızla,hızla,hızla

 

                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

                                                                                                              MARKAFM.NET

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur