Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Ziynet Sali '' Deli Divane ''

 

Pop müziğinin başarılı isimlerinden Ziynet Sali, çocukluğunu geçirdiği Birleşik Krallık'ta de ilk kez sevenleriyle buluştu. Pop müziğinin başarılı isimlerinden Ziynet Sali, çocukluğunu geçirdiği Birleşik Krallık'ta de ilk kez sevenleriyle buluştu. Ziynet Sali, Londralı organizatörlüğünde Kentish Town, O2 Forum Konser Salonu'ndaki konserde hayranlarını coşturdu. Sanatçı ilk Londra konserinde bazı süprizlerini de sevenleriyle paylaştı. Konserde başarılı bir performans gösteren Ziynet Sali, Sezen Aksu'nun "Deli Divane" ve İngiliz sanatçı Anthony Marshall ile birlikte yaptıkları "Magic" adlı parçalarını ilk kez Londra Konseri'nde seslendirdi.

...Pop müziğinin başarılı isimlerinden Ziynet Sali, çocukluğunu geçirdiği Birleşik Krallıkta de ilk kez sevenleriyle buluştu. Ziynet Sali, Londralı organizatörlüğünde Kentish Town, O2 Forum Konser Salonundaki konserde hayranlarını coşturdu.

Sanatçı ilk Londra konserinde bazı süprizlerini de sevenleriyle paylaştı. Konserde başarılı bir performans gösteren Ziynet Sali, Sezen Aksunun "Deli Divane" ve İngiliz sanatçı Anthony Marshall ile birlikte yaptıkları "Magic" adlı parçalarını ilk kez Londra Konserinde seslendirdi.

 
Tarih       : 30 Haziran 2018
 
 

                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

                                                                                                              MARKAFM.NET

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur