MarkaFm Yönetim ,    Sevgili Dinleyicilerimiz İstek Parcalarınızı ANA SAYFA Yanındaki İSTEK Formu dan Bizlere İletebilirsiniz.....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Erol Evgin Sanat Hayatının 50. Yılını Sahnede Kutladı

 

Sanat hayatının 50 yılını önceki akşamki müthiş bir konserle kutlayan Erol Evgin’e sevenleri ‘Daha nice yıllar bizimle ol’ şeklinde tezahurat yaptı.

Erol Evgin, sanat hayatının 50inci yılını Zorlu PSMde düzenlenen konserle kutladı. Konserini Yaşadım Yıldızlar Şahidimdir isimli şarkısıyla açan Evgin, konuklarını Firuz İsmailov yönetimindeki orkestrası eşliğinde büyülü bir yolculuğa çıkardı. Sanatçının çocukluğundan bugüne yayınlanan görüntüleri herkesi duygulandırdı. Evgin bir ara "Sesi, yorumu ve güzelliği ile eşsiz Emel Sayın" sözleriyle 40 yıllık dostu Sayını sahneye davet etti. Sayın, "Memleketini bu kadar sevip halkına bu kadar saygı duyan bir sanatçıya böyle bir gece yakışır" diye konuştu. Sayın ve Evgin birlikte Şimdi Uzaklardasın ve Duydum ki Unutmuşsunu söyleyip dans etti. Evgini dinleyenler arasında Nevra Serezli, Sumru Yavrucuk ve Nilgün Belgün de vardı.

BABA BANA ARMUT DEDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

EROL Evgin konserinde "Atalarımız, Armut dibine düşer der. Bizde de öyle oldu. Kendi bestesiyle karşınızda Murat Evgin" diyerek oğlunu sahneye çağırdı. Murat Evgin, "Baba, beni armut diye anons ettiğin için teşekkür ederim" diye espri yaptıktan sonra şöyle konuştu: "Bu hepimiz için böyle sanırım; onu nezaketin zayıflık sayıldığı günümüzde hâlâ nazik kaldığı ve duruşunu 50 yıldır bozmadığı için seviyoruz."

 
Tarih       : 22 Nisan 2019
 
 

                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

                                                                                                              MARKAFM.NET

 

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur