MarkaFm Yönetim ,    Sevgili Dinleyicilerimiz İstek Parcalarınızı ANA SAYFA Yanındaki İSTEK Formu dan Bizlere İletebilirsiniz.....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Nurdan İpek: "Sevgiliye"

 

Nurdan İpek, 6 şarkının yer aldığı "Sevgiliye" isimli yepyeni albümünü dinleyiciyle buluşturuyor. 19 Nisan'da Avrupa Müzik markasıyla yayınlanan albümü tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz. Albümün çıkış şarkısı olan "Sen Benimsin" isimli eserin söz ve müziği Türk halk müziğinin usta isimlerinden Neşet Ertaş'a düzenlemesi Yaşar Aydın'a, video klip yönetmenliği ise Fatih Ege'ye ait.

Nurdan İpek, 6 şarkının yer aldığı "Sevgiliye" isimli yepyeni albümünü dinleyiciyle buluşturuyor. 19 Nisanda Avrupa Müzik markasıyla yayınlanan albümü tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.Albümün çıkış şarkısı olan "Sen Benimsin" isimli eserin söz ve müziği Türk halk müziğinin usta isimlerinden Neşet Ertaşa düzenlemesi Yaşar Aydına, video klip yönetmenliği ise Fatih Egeye ait.

Mühendislik eğitimiyle birlikte yürüttüğü müzik çalışmaları sırasında pek çok şehirde konser ve sahne çalışmaları yapan Nurdan İpek; 1991 yılında katıldığı ses yarışmasında Isparta il birincisi, 1993 yılında TRTnin açmış olduğu ses yarışmasında ise TRT Antalya bölge ikincisi olarak başarısını perçinledi.

Daha önce yayımladığı "Bizim Sevdamız", "Tükendi Sevdan", "Vakti Geldi" ve "İzmir Ağlıyor" isimli çalışmalarıyla müzikseverlerden tam not alan İpek, 2001 yılında özel bir kanalın düzenlediği yarışmanın halk müziği dalında "Yılın En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçısı" ödülünü kazandı.

 
Tarih       : 22 Nisan 2019
 
 

                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

                                                                                                              MARKAFM.NET

 

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur