MarkaFm Yönetim ,    Sevgili Dinleyicilerimiz İstek Parcalarınızı ANA SAYFA Yanındaki İSTEK Formu dan Bizlere İletebilirsiniz.....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

İrem Derici 90'lar

 

Türk Pop Müziği'ne çağ atlatan ve pek çok star ismin çıkışına tanıklık eden 90'lı yılların unutulmaz şarkıları bu kez İrem Derici'nin yorumuyla müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Türk Pop Müziği'nin yeni nesil starı İrem Derici, çok ses getirecek bu sürpriz projesinde sokak müzisyenlerine de yer verecek.

Şarkılarıyla dinlenme ve izlenme rekorları kıran İrem Derici, bu kez de 90lı yılların unutulmaz şarkılarıyla gündeme gelecek. 90ların kendine has naif ve ilerici tarzını bugünün imkanlarıyla birleştirerek güncelleştirecek İrem Dericinin prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Arasın yaptığı yeni projesinin stüdyo çalışmaları sürüyor. Ünlü şarkıcı kayıtlarda İstanbulun sokak müzisyenlerine de yer vererek, şarkıları severek yorumlayan pek çok meslektaşıyla iş birliği yapacak.

Albümde yer alan Sezen Aksu şarkılarını hayranlar seçti!

İrem Derici 90lar projesinde Sezen Aksunun da şarkılarına yer verdi. Onlarca Sezen Aksu imzalı şarkı arasından seçim yapmakta zorlanan İrem Derici çareyi hayranlara sormakta buldu. "Kime ilham kaynağı olmamıştır ki Sezen Aksu? Mutlaka vardır herkesi canından vuran bir şarkısı. Eskimeyen, eskimeyecek olan eserleri defalarca icra edildi. Senin 90lardan sevdiğin Sezen Aksu imzalı şarkı hangisi?" cümleleriyle dinleyicisine danışan İrem Derici, müzikseverlerden gelen yanıtlara göre belirlediği şarkıları da albüm repertuarına aldı.

İrem Dericinin sürprizlerle dolu yeni projesi çok yakında müzikseverlerle buluşacak.

 
Tarih       : 22 Nisan 2019
 
 

                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

                                                                                                              MARKAFM.NET

 

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur